Nasze usługi

Czyszczenie chemiczne instalacji grzejnikowych

Zakres naszej oferty związanej z serwisem instalacji grzecznych obejmuje szereg usług. Do częstych zadań z jakimi zwracacie się Państwo do nas, jest czyszczenie instalacji grzejnikowych. W dobie kryzysu energetycznego liczy się  się każda oszczędność a w przypadku sprawności instalacji grzejnikowych wzrost efektywności na poziomie 20 procent daje nam realne oszczędności. 

Dysponujemy grupą wykwalifikowanych ekspertów

Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych producentów

Działamy w branży
już od 13 lat

DLaczego właściwie czyścimy instalacje grzejnikowe

Odpowiedź jest prosta. Wydłużenie żywotności całego systemu grzewczego.

Nie chodzi tu o jeden element jaki poddajemy czyszczeniu, większość osób zapomina że „całym napędem” układu jest kotłownia. w całej instalacji to ponad 50% całej inwestycji. 

Technologia czyszczenie chemicznego grzejników

1

Opróżnienie instalacji

Przed przystąpieniem do czyszczenia każda instalacji jest opróżniana ze zładu wody, konieczne jest to w celu prawidłowego wpięcia urządzenia, którym będziemy czyścić cały system grzewczy.

2

Dobór chemiczny czyszczącej

Każda z instalacji jest zbudowana z różnych elementów dlatego podczas rozpoznania układu instalacji dobieramy odpowiednią dawkę i rodzaj stosowanej chemii czyszczącej.

3

Czyszczenie i uzdatnianie wody

Cały cykl czyszczenia tra kilka godzin, jego ostatnią fazą jest napełnienie wraz ze sprawdzeniem parametrów wody.

Zanieczyszczenia jakie Płyną w instalacji

Płukanie instalacji grzejnikowej

nasza oferta

Woda znajdująca się w układzie grzewczym która latami cyrkuluje w układzie grzewczym traci swoje właściwości co powoduje spadek wydajności, awarie i uszkodzenia elementów wbudowanych w instalacje. Awarii najczęściej ulegają pompy cyrkulacyjne, wymienniki płytowe czy armatura zabezpieczająca urządzenie grzewcze. Są to problemy, którym możemy zapobiec poprzez uzdatnienie wody grzewczej. Jakość wody określa w dużej mierz stan instalacji. Im bardziej będziemy dbać o nasz układ grzewczy tym dłużej będziemy się cieszyć sprawną i bezawaryjną pracą instalacji. 

płukanie-grzejników-lodz

Masz pytania

Skontaktuj się z naszym biurem

Wykonujemy usługi płukania i odszlamiania instalacji grzejnikowych